Robotomaniacy przedstawiali ofertę edukacyjną Zespołu Szkół na Blichu w Gimnazjum nr 1 w Łowiczu.

  • by

W dniu dzisiejszym członkowie Szkolnego Koła Robotyki – Robotomaniacy z Blichu gościli w murach Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łowiczu. Zachęcali młodzież do kontynuowania edukacji w naszej szkole oraz zaprezentowali szeroką gamę kierunków dostępnych dla uczniów, którzy zdecydują się na jej wybór.

Rozmawialiśmy z uczniami wszystkich klas trzecich, którzy już za kilka miesięcy staną przed wyborem nowej szkoły. Spotkanie przebiegało w miłej, luźnej atmosferze, o czym świadczyły liczne pytania i zaciekawienie naszą ofertą ze strony gimnazjalistów.

Opowiadaliśmy o wysokim poziomie kształcenia, wykwalifikowanej kadrze, dobrze wyposażonych pracowniach, wielu finalistach olimpiad, licznych programach edukacyjnych, które realizowane są w Zespole Szkól na Blichu oraz o trwających projektach unijnych pozwalających podwyższyć uczniom naszej szkoły kwalifikacje zawodowe – tak bardzo potrzebne na dzisiejszym rynku pracy.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”19″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]