Robo-Net 2016 – bawiliśmy się przednio … :-)

  • by

W minioną sobotę 20-to osobowa grupa Robotomaniaków brała udział w ogólnopolskich zawodach robotycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych ROBO-NET 2016, organizowanych przez Inspirujące Staszicowe Koło Robotyki i Automatyki w Warszawie. W turnieju wzięło udział ponad 40 drużyn z najlepszych szkół technicznych i ogólnokształcących w Polsce. Były także drużyny z Turcji.

Wystawiliśmy 3 roboty. Dwa w kategorii Linefollower oraz jeden w kategorii LEGO Linefollower.

Dyplom oraz nagrody rzeczowe zdobyli: Filip Stodolski oraz Adrian Gruziel z klasy 3 TIN. Zbudowali i zaprogramowali robota, który dostał się do finału i zajął 3 miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia filmów i zdjęć, które wykonali Adam Jakubowski i Bartek Jabłoński z klasy 1 TIN A. 


 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]