Odwiedziliśmy kolejne gimnazja, aby promować szkołę na Bilchu …

  • by

Już po raz kolejny odwiedziliśmy swoich młodszych kolegów i koleżanki, którzy niebawem staną przed trudnym wyborem nowej szkoły.

  • 15 marca 2017 roku – gościliśmy w Gimnazjum nr 2 im. Jana Wagnera w Łowiczu, gdzie spotkaliśmy się z 5-cioma klasami trzecimi.
  • 16 i 17 marca 2017 roku- gościliśmy w Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Popowie, gdzie rozmawialiśmy z uczniami dwóch klas.
  • 29 marca 2017 roku – gościliśmy w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Łowiczu, gdzie prezentowaliśmy roboty dla dwóch klas trzecich.

Zachęcaliśmy młodzież do kontynuowania edukacji w szkole na Blichu oraz prezentowaliśmy szeroką gamę kierunków dostępnych dla uczniów, którzy zdecydują się na jej wybór.

Spotkanie przebiegało w miłej, luźnej atmosferze, o czym świadczyły liczne pytania i zaciekawienie naszą ofertą ze strony gimnazjalistów.

Opowiadaliśmy o wysokim poziomie kształcenia, wykwalifikowanej kadrze, dobrze wyposażonych pracowniach, wielu finalistach olimpiad, licznych programach edukacyjnych, które realizowane są w Zespole Szkól na Blichu oraz o trwających projektach unijnych pozwalających podwyższyć uczniom naszej szkoły kwalifikacje zawodowe – tak bardzo potrzebne na dzisiejszym rynku pracy.

Bartłomiej Jabłoński – klasa 1 TIN A

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”23″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”57″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]